Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/plugins/system/jat3/core/joomla/modulehelper.php on line 320
Бастион | Агенција за недвижности
 • Контакт: +389 2 312 4 127
 • Јазик: mk gb


ИЗДАВАЊЕ И ПРОДАЖБА НА НЕДВИЖЕН ИМОТ ВО ГРЦИЈА

ОДЛИЧЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС ПРИ ПОСРЕДУВАЊЕ НА КУПУВАЊЕ И ИЗНАЈМУВАЊЕ НА НЕДВИЖЕН ИМОТ НИЗ ЦЕЛА ГРЦИЈА!! ПОВЕЛЕТЕ И УВЕРЕТЕ СЕ НА ПОДЕДНАКВИОТ КВАЛИТЕТЕН И СИГУРЕН СЕРВИС КАКО ВО МК. САКАТЕ КУЌА, СТАН ИЛИ АПАРТМАН, ПЛАЦ ЗА ГРАДБА, ДУЌАН... СЕ ШТО ПОСАКУВАТЕ ДА КУПИТЕ И ШТО ВИ Е ПОТРЕБНО... СЕГА НЕ ИМАТЕ НАС ДА ВИ ПОМОГНЕМЕ ВО ТОА...

ВАШИОТ СИГУРЕН ПАРТНЕР ЗА НЕДВИЖНОСТИ УНАЗАД 20 ГОДИНИАКЦИЈА НА НЕДВИЖНОСТИ

АТРАКТИВНА ПОНУДА

action

 • Вили

 • Издавање

 • Продажба

 • Хотели

 • Деловен простор


Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314
 • Вила во Црниче 450м2 -3368 DSCN9183
  • Шифра 3368
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Вила
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Центар
  • Населба Црниче
  • Катност Пр+1
  • Собност 7
  • Балкони 4
  • Греење +
  • Плац 1300
  • Дoполнителни информации Преубава вила за издавање ,луксузно опремена и  изградена  според високи стандарди на живеење.Вилата има три комфорни спални соби ,од кои секоја има свое купатило + гостински апартман со посебен влез по потреба,прекрасна пространа дневна соба со камин и излез во дворот.Кујната е одвоена сосема од останатите простории заедно со остава и др.помошни простории.Во вилата има засебен дел за ручање со трпезарија за организирање на поголеми приеми и повеќе тераси.Двцорот има површина од 1300м2 и е убаво и стилски уреден со сите пропратни содржини ,како скара,фурна и се разбира базен за уживање.Во сутеренот има гаража за две големи возила и паркинг за уште три во дворот.Вистинска резиденција,повелете и уверете се!! 
  • Квадратура 450
  • Цена 5500
 • Вила во Злокуќани 780м2-0003 DSCN4436
  • Шифра 0003
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Вила
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Карпош
  • Населба Злокуќани
  • Катност пр+1
  • Собност 6
  • Балкони 3
  • Греење +
  • Плац 3000
  • Дoполнителни информации Прекрасна вила за продажба,на одлична локација,на само 3,5км од центарот на Скопје.Вилата има 3 комфорни спални соби,секоја со свое луксузно опремено купатило,работна соба,библиотека,камимн и покриен базен со сауна и фитнес .Објектот располага со езеро во дворот и сопствена плажа,специјален систем за ладење и греење со филтри за јонизирање и прочистување на воздухот. Создадена за уживање!!
  • Квадратура 780
  • Цена 2 500000
 • Вила на Водно 720м2 - 7321 DSCN7446
  • Шифра 7321
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Вила
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Центар
  • Населба Водно
  • Катност пр+2
  • Собност 8
  • Балкони 3
  • Греење +
  • Плац 1510
  • Дoполнителни информации

   Прекрасна вила за изд. на Водно,локација одлична ,со преубав поглед на градот .Вилата има 3пространи  спални соби ,секоја со свое купатило,работна соба,хоби соба,визба за вино,сауна,повеќе бањи,огромен салон со камин,сепарирана трпезарија за 12 особи и посебна голема кујна.Вилата е опремена со  ексклузивнен намештај и опрема,климатизирана и сосопствено централно греење.

   Во дворот има базен со завидни димензии и паркинг за повеќе возила.

  • Квадратура 720
  • Цена 8000

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314
 • Апартман за издавање на водно - 14408 za_naslovna1
  • Шифра 14408
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Апартман
  • Град Скопје
  • Населба Водно
  • Катност 2
  • Собност 3
  • Дoполнителни информации Атрактивна локација во куќа со две нивоа, луксузно наместен, вселив веднаш.
  • Квадратура 250m2
  • Цена 1600евра
 • Куќа за издавање во Железара - 16499 za_naslovna
  • Шифра 16499
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Куќа
  • Град Скопје
  • Населба Железара
  • Катност 3
  • Плац 850м2
  • Дoполнителни информации

   Куќата е празна со кујни, сопствен паркинг место и истата се издава како целина или пак како засебни станови.

  • Квадратура 400м2
  • Цена 2900евра
 • Куќа за издавање - 15638 15638
  • Шифра 15638
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Куќа
  • Град Скопје
  • Населба Жданец
  • Собност 3
  • Греење +
  • Плац +
  • Дoполнителни информации Нов објект, луксузно наместен, со 2 салона и 3 спални
  • Квадратура 260
  • Цена 1 300 евра

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314
 • Wonderful luxory villa for sаle 250m2 g.Nerezi
  • Шифра DS001
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Куќа
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Центар
  • Плац 1000 m2
  • Дoполнителни информации Wonderful luxory villa for rent and sаle as well,with breathtaking view of Skopje.It`s located on 7km from the city center,on 650m altitude on Vodno mauntain ,fresh air and alllways friendly surrounding.The villa has 250 m2 and nicely arranged garden of 1000m2,completly fenced with stone brik and hand made steel fence.It has very light and large living room on the ground floor,open space with fireplace,dining ,kitchen and guest toilet.On the 1st floor ,there are one more private living room and one guest bedroom and bathroom with jacuzzi together.
   On the second floor,there`re three bedrooms and spacious modern bathroom with shower .All of them have wonderful panoramic view of all city of Skopje.The villa was made on some interesting mix of tipical macedonian and modern house as well.


   The price for this villa is under nagotiation...and I must say ..it deserve your attention.
  • Маркица
  • Квадратура 250 m2
  • Цена under nagotiation
 • KUKA VO CRNICE NOVOGRADBA 800M2
  • Шифра 17952
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Куќа
  • Град Скопје
  • Населба Crnice
  • Катност 4
  • Дoполнителни информации Luksuzna kuka vo povrshina od 800m2 so bazen
  • Маркица
  • Квадратура 800
  • Цена 900000e
 • LUKSUZNA KUKA VO KOZLE 360M2
  • Шифра 11563
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Куќа
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Карпош
  • Населба Kozle
  • Катност 2
  • Собност 4
  • Греење sop.parno
  • Дoполнителни информации Kuka so povrshina od 360m2 luksuzna,hortikulturno ureden dvor so mal bazen
  • Маркица

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314
 • Hotel vo Skopje 4480m2 - 16441 DSCN8936
  • Шифра 16441
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Хотели
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Центар
  • Населба Водно
  • Катност пр+4
  • Собност 70
  • Балкони 40
  • Греење +
  • Плац 3400
  • Дoполнителни информации Хотел за продажба,на атрактивна  локација ,на Водно,со свој паркинг за 70возила.Објектот има 60 двокреветни и еднокреветни соби и неколку апартмани,климатизирани,со ТВ ,фрижидер и тераса,два пространи и убаво опремени ресторани,сали за состаноции семинари,2 лифта ,комплетно модерно опремена кујна,перална и сиопствено греење на нафта и струја.Хотелот е во добра состојба и е во функција.
  • Квадратура 4480
  • Цена 5,800000
 • Хотел во Охрид 432м2 - 4438 4
  • Шифра 4438
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Хотели
  • Град Охрид
  • Катност сут+пр+2
  • Собност 15
  • Балкони 10
  • Греење +
  • Плац 200
  • Дoполнителни информации Хотел  на самата плажа во Охрид ,со површина од 432м2 во 3 нивоа ,нова градба,во одлична состојба.Хотелот содржи 8 соби со сопствено купатило и еден апартман со одвоена спална соба и комплетно опремена кујна,ресторан за 60 особи и летна бавча за 100 луѓе.Објектот има сопствена плажа која ја има под концесија на 2 години од Општина Охрид,со можност за продолжување.Хотелот е опремен со луксузен и модерен нов мебел и опрема.  
  • Квадратура 432
  • Цена 990000

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314
 • Продажба на деловен простор - 002
  • Шифра 002
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Деловен простор
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Центар
  • Катност пр+5
  • Греење 4
  • Дoполнителни информации

   Нов деловен објект 2010год. во најстрог Центар на плоштад. Објектот е во  фаза на градба и е со  намена  деловен објект за канцеларии. Современа градба и модерно дизајниран и опремен, со централна климатизација и сопствен паркинг во две нивоа.

  • Квадратура 8000м2
  • Цена 3800 Евра /м2
 • Деловен објект за продажба во Маџари - 14984
  • Шифра 14984
  • Недвижност за Продавање
  • Тип на недвижност Деловен простор
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Гази Баба
  • Населба Маџари
  • Катност 4
  • Балкони 2
  • Греење +
  • Плац 495
  • Дoполнителни информации
   Нов деловен објект,на атрактивна локација,на главна улица,изграден по високи европски стандарди,во 4 нивоа сут+пр+2ката.Објектот исполнува услови за секаква намена.
  • Маркица
  • Квадратура 873
  • Цена 855 000
 • деловен објект за издавање во Маџари - 15004
  • Шифра 15004
  • Недвижност за Издавање
  • Тип на недвижност Деловен простор
  • Град Скопје
  • Општина во Скопје Гази Баба
  • Населба Маџари
  • Катност 4
  • Балкони 2
  • Греење +
  • Плац 495
  • Дoполнителни информации
   Нов деловен објелкт ,на атрактивна локација,до главна сообраќајница,погоден за секаква намена.Објкетот има подземно и надземно паркирање и пристап за товарно возило. 
  • Маркица
  • Квадратура 873
  • Цена 5 500

КРЕДИТИРАЊЕ

Станбен кредит

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ


Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

НАЈПОПУЛАРНИ ОБЈАВИ


Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Warning: Creating default object from empty value in /home/bastion/public_html/modules/mod_k2_content/helper.php on line 314

Контакт

 • Aдреса: Булевар „Партизански Одреди“ 17/2-5
 • Teл: ++389 2 31 24 127
 • Факс: ++389 2 32 16 246
 • E-пошта: bastion2@t-home.mk
Bastion: Почетна
/* # ------------------------------------------------------------------------ # JA Portfolio Template # ------------------------------------------------------------------------ # Copyright (C) 2004-2010 JoomlArt.com. All Rights Reserved. # @license - PHP files are GNU/GPL V2. CSS / JS are Copyrighted Commercial, # bound by Proprietary License of JoomlArt. For details on licensing, # Please Read Terms of Use at http://www.joomlart.com/terms_of_use.html. # Author: JoomlArt.com # Websites: http://www.joomlart.com - http://www.joomlancers.com # Redistribution, Modification or Re-licensing of this file in part of full, # is bound by the License applied. # ------------------------------------------------------------------------ */ ?>